Enter

The Scorpions i Ilona Felicjańska w akcji charytatywnej

Rudolf Schenker, gitarzysta The Scorpions. Fot. Zumapress/FORUMLegendarny zespół The Scorpions i Ilona Felicjańska w akcji charytatywnej

Kultowy rockowy zespół The Scorpions w piątek 31 sierpnia zagra we Wrocławiu koncert z cyklu wROCK for Freedom: Legendy Rocka. Koncert odbędzie się w legendarnej zajezdni MPK przy ul. Grabiszyńskiej, gdzie w sierpniu 1980 r. rozpoczął się strajk. Dzień wcześniej, w czwartek 30 sierpnia będą urodziny gitarzysty The Scorpions, Rudolfa Schenkera. Z tej okazji w klubie BED odbędzie się prywatka z udziałem zespołu. Podczas uroczystości będzie można zobaczyć pokaz ekskluzywnej marki Le Blakk, którą zaprezentują m.in. Ilona Felicjańska, która jest ambasadorem marki, arystokratka Felicitas von Anhalt oraz niemiecka aktorka i modelka Isabell Vollmer.

Wieczór ma charakter charytatywny, a dochód z imprezy przeznaczony jest na budowę Centrum dla Osób Autystycznych na Dolnym Śląsku. Na prywatce ma się pojawić wiele gwiazd z showbiznesu. Dla gości zaśpiewają też Alicja Janosz i Joanna Kwaśnik.

– Jestem dumna, ze mogę uczestniczyć w tak prestiżowej imprezie charytatywnej, a także z tego, że będę na niej razem z zespołem Scorpions, który jest znany na całym świecie. Cieszę się również z tego, że tego typu spotkania są organizowane również poza Warszawą, a Wrocław jest cudownym miastem – powiedziała nam Ilona Felicjańska.

Źródło: www.czerwonedywany.pl

Rudolf Schenker, gitarzysta The Scorpions. Fot. Zumapress/FORUM
Rudolf Schenker, gitarzysta The Scorpions. Fot. Zumapress/FORUM

Ilona Felicjańska. Fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM
Ilona Felicjańska. Fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Sorry, the comment form is closed at this time.