Enter

Fashion Shower

DSC_0106 (640x427)Przybywamy do Was z gorącą jeszcze relacją z piątkowego eventu Fashion Shower we Wrocławiu. Panie, Panowie – zapnijcie pasy, bo będzie naprawdę przebojowo.

Punkt 19 stawiliśmy się w klubie Eter, by dać upust swoim modowym zachciankom, uzbrojeni w dobre humory i wizytówki, przekroczyliśmy próg, który miał nas przenieść do raju. Impreza rozpoczęła się pokazem marki Orsay, która zaprezentowała swoją aktualną kolekcję. Wśród pokazanych sylwetek dostrzec mogliśmy casualowe stylizacje dostosowane do różnego wieku i różnych sylwetek.

DSC_0106 (640x427)

Katarzyna Hubers zaprezentowała kolekcję sukien wieczorowych swojej marki Le Blakk, natomiast Kamila Fyda oczarowała publiczność linią kapeluszy. Całość uświetnił show marki Zoa, podczas którego pokazane zostały stroje z płynnego lateksu.

Wśród najbardziej gorących nazwisk świata mody nie mogło także zabraknąć Gavła Grzegórskiego, który podczas eventu zaprezentował znaną już z pokazu w Warszawie kolekcję kurtek i sukien. Dominującym tworzywem jego ubrań są skóry, a także futra z norek, lisów i ocelota. Mieliśmy przyjemność zamienić z projektantem kilka słów.

Urzekł nas przede wszystkim jego entuzjazm, energia i niesamowity profesjonalizm. Byliśmy, ba – wciąż jesteśmy pod wrażeniem ogromnego talentu i pracowitości Gavła. Więcej takich młodych ludzi we Wrocławiu!

Monika Dawidowicz (Domodi.pl), Katarzyna Smoła (Domodi.pl), Gaveł Grzegórski

Najbardziej wyrazistym i zapadającym w pamięć występem był pokaz gorsetów Niki Danielskiej. Artystka ubrała półnagie modelki w gorsety-szkielety. Musimy przyznać, że był to bardzo spektakularny widok. Gratulujemy odwagi i czekamy na więcej.

Nam jednak najbardziej do gustu przypadła kolekcja Mia Design, popularnej wrocławskiej blogerki Moniki Grelewicz, która zaprezentowała linię bajecznie kolorowych, tiulowych spódnic. Dzięki doskonałej muzycznej oprawie i aspektom wizualnym (wszak pośród modelek wypatrzyliśmy nawet Miss Nastolatek) daliśmy się na chwilę porwać w magiczny świat piękna.

Podczas eventu zajrzeliśmy na stoisko Brylove. Jak widzicie, nie mogliśmy darować sobie poprzymierzania wszystkich najnowszych fasonów. Fashion Shower to jednak nie tylko pokazy mody. W ciągu trwania całego wydarzenia mieliśmy okazję wysłuchać wielu uzdolnionych muzyków, a także na żywo śledzić poczynania fryzjerów i makijażystów. Otwarta forma imprezy przyciągnęła najmodniejszych ludzi Wrocławia, spotkaliśmy więc kilku znajomych blogerów (m.in. Sulanovską, Alice Cross, Pszczormani), którzy przygotowywali się do dedykowanego im konkursu na najlepszą stylizację. Nie zabrakło również luźnych pogawędek w kuluarach z ludźmi mniej lub bardziej związanymi z show businessem. Impreza Fashion Shower udowodniła, że Wrocław potrzebuje takich inicjatyw (świadczyć o tym może wzorowa frekwencja). My już nie możemy doczekać się kolejnego eventu typu fashion w naszym mieście!

Źródło: Domodi.pl

Sorry, the comment form is closed at this time.